ADRES:

ul. Długa 12, 18-400 Łomża, woj. Podlaskie

Centrum Medicor jest ośrodkiem skupiającym grupę fizjoterapeutów, specjalizujących się w różnych terapiach, które wykorzystują w pracy z pacjentem. Dzięki wzajemnej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową rehabilitację, wykorzystując umiejętności nabyte na licznych kursach i szkoleniach, w których uczestniczymy.

 

Piotr Arasimowicz

mgr fizjoterapii, student osteopatii.

Uczestnik wielu szkoleń i kursów dla fizjoterapeutów, Instruktor Sportu Osób Niepełnosprawnych, student Akademii Osteopatii.

W swojej praktyce wykorzystuję metody wisceralne, cranio-sacralne, oraz terapię manualną. Dzięki dokładnemu wywiadowi staram się dotrzeć do podstawowej przyczyny problemu pacjenta. Specjalizuje się w dolegliwościach bólowych w obrębie kręgosłupa i stawów, ograniczeniach ruchomości oraz urazach.

Zobacz profil terapeuty

 

Ewelina Ejsmund

mgr fizjoterapii.

Jestem fizjoterapeutą zarówno z zawodu jak i z zamiłowania.  Pracę w zawodzie rozpoczęłam w maju 2005 r., natomiast pracę z dziećmi w 2007 r. i od tego czasu staram się tylko dzieciom poświęcać większość swojego zawodowego czasu. Praca z dziećmi pomimo, że nie należy do najłatwiejszych sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. W związku ze swoimi zainteresowaniami w 2014 r. ukończyłam kurs NDT Bobath Basic (dający mi kwalifikację do pracy z dziećmi od 2 do 18 roku życia) natomiast w 2015 r. ukończyłam kurs NDT Bobath Baby (dający mi kwalifikację do pracy z niemowlętami i małymi dziećmi w wieku 0 do 2 roku życia).

Zobacz profil terapeuty

 

Agnieszka Pulwin

mgr fizjoterapii.

Od 2003 r. pracuję w zawodzie, który daje mi wiele satysfakcji. To dla mnie niezmiennie fascynujące w jaki sposób nasz organizm radzi sobie z powstającymi przeciążeniami – oraz jak sfera emocjonalna i fizyczna przenikają i uzupełniają się w naszym życiu. Od początku studiów do teraz aktywnie uczestniczę w szkoleniach i kursach związanych z dziedziną mojej pracy, a także rozwojem osobistym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.

Zobacz profil terapeuty

 

Rafał Szydlik

mgr fizjoterapii.

Specjalizuje się w terapii schorzeń ortopedycznych oraz w rehabilitacji neurologicznej. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody fizjoterapii, pozwalające mi w skuteczny sposób podejść do pacjenta i jego problemów. W swojej pracy stosuję terapie manualną Kaltenborna – Evientha, która skutecznie leczy schorzenia narządu ruchu, jak również problemy z tkankami miękkimi. Jako terapeuta metody McKenziego skutecznie eliminuję zespoły bólowe kręgosłupa. Wykorzystuję także nowoczesną metodę FDM ( Fascial Distortion Model), a także pracę terapię wisceralną. Na podstawie  mowy ciała pacjenta i objawów klinicznych potrafię celnie postawić diagnozę i prawidłowo dopasować pacjentowi terapię.

Zobacz profil terapeuty