ADRES:

Aleja Ignacego Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

Gabinet OstOS na terenie Stadionu Olimpijskiego to miejsce gdzie możecie się Państwo oddać w ręce najwyższej klasy specjalistów. Wszyscy nasi terapeuci mogą pomóc Państwu w walce z bólem czy powrocie do pełnej sprawności po kontuzji. Każdy z naszych terapeutów specjalizuje się również w jakiejś dziedzinie.

Jakub Durczak – wady postawy,

Anna Żurowska – pediatria,

Dariusz Harmaciński – funkcjonalny trening medyczny.

Gabinet OstOs na stadionie Olimpijskim to dwie lokalizacje: pierwsza to hala tenisowa, a druga to budynek klubu tenisowego.

Jakub Durczak

mgr fizjoterapii, wykładowca i instruktor na kursach dla fizjoterapeutów.

mgr fizjoterapii, wykładowca i instruktor na kursach dla fizjoterapeutów. Tłumacz w Akademii Osteopatii. Ukończył ponad 40 szkoleń z zakresu terapii manualnej i metod neurofizjologicznych. Obecnie w trakcie pięcioletnich studiów w Akademii Osteopatii. W codziennej terapii stosuje zasadę holistycznego spojrzenia na pacjenta. Szczególnie interesuje się pracą z bólem, urazami i wadami postawy. Dzięki wieloletniej pracy na szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym i współpracy z klubami sportowymi posiada oświadczenie pozwalające pracować z bardzo szerokim wachlarzem problemów.

Zobacz profil terapeuty

 

Anna Żurowska

doktor nauk o kulturze fizycznej, mgr fizjoterapii, osteopata.

Wykładowca w Katedrze Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wykładowca i tłumacz w Akademii Osteopatii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń podyplomowych z medycyny osteopatycznej.
W latach 2009-2010 jako jedna z czterech osób z całego świata została zaproszona do współpracy z Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim w ramach projektu Classification Advisory Group w pływaniu.

Zobacz profil terapeuty

 

Dariusz Harmaciński

Absolwent Akademii Medycznej i AWF we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia.

Od 2007 roku, jako pracownik w Zakładzie Sporów indywidualnych, AWF Wrocław, naucza ćwiczeń siłowych.
Trener II klasy kulturystyki, terapeuta manualny oraz trener personalny specjalizujący się w medycznym treningu funkcjonalnym (MFT). Od 2005 roku czynnie pracuje w zawodzie fizjoterapeuty.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i warsztatach dla fizjoterapeutów i trenerów.

Zobacz profil terapeuty