4/5 (4)
k_smulikowski

Kazimierz Smulikowski

Absolwent wydziału fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, obecnie na 4 roku studiów w Akademii Osteopatii w Poznaniu.

Absolwent wydziału fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, obecnie na 4 roku studiów w Akademii Osteopatii w Poznaniu.

Pracuje w zawodzie od 2002 roku. Przez lata współpracował z dr Andrzejem Smulikowskim opracowując formy bezpiecznych i skutecznych terapii skierowanych dla kobiet ciężarnych oraz kobiet w okresie poporodowym.

Rocznie spędza na szkoleniach i kursach około 400 godzin, a jako pasjonat anatomii sekcyjnej stara się regularnie brać udział w sekcjach analizując budowę ciała ludzkiego nie tylko na poziomie tkanki mięśniowo szkieletowej ale także na poziomie narządów wewnętrznych tak aby terapie wisceralne były bezpieczne i skuteczne oraz aby wspomóc leczenie zaburzeń endokrynologicznych, ginekologicznych, położniczych, gastrologicznych oraz innych zaburzeń wewnętrznych.

Obecnie oprócz pracy zawodowej w gabinecie przygotowuje wielomodułowe szkolenie z uroginekologii i terapii ciężarnych.

[GABINET] WROCŁAW: BOREK

 

Zakres usług

  • Fizjoterapia
  • Terapia manualna
  • Osteopatia

CENNIK

Koszt jednej wizyty: 80 – 120 zł

Oceń terapeutę

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.