5/5 (2)
r_bralko

Robert Brałko

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowani Fizycznego w Poznaniu, Wydział Kultury fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej, student czwartego roku w AO.

Jestem fizjoterapeutą z kilkunastoletnim doświadczeniem, które zdobywałem w pracy ze sportowcami oraz prowadząc prywatną praktykę. Mój zawód jest moją pasją a praca przyjemnością.

Aby móc skutecznie pomagać moim pacjentom postawiłem na rozwój stale podnosząc swoje kwalifikacje. Uczestniczę w wielu szkoleniach, kursach i sympozjach. W swojej praktyce terapeutycznej stosuję najefektywniejsze metody lecznicze narządu ruchu. Dla wygody i komfortu moich pacjentów stworzyłem miejsce, w którym można kompleksowo skorzystać z różnych form skutecznej terapii, takich jak: osteopatia, terapia manualna oraz szeroko pojęta fizjoterapia w ujęciu holistycznym.

Proponowana przeze mnie terapia może być skuteczną alternatywą dla zabiegów operacyjnych. Osteopatia nazwana przez jej twórcę A.T. Stilla- amerykańskiego lekarza- “chirurgią bez skalpela” w wielu przypadkach pozwala uniknąć leczenia operacyjnego zastępując je skutecznym leczeniem z wykorzystaniem technik manualnych. W uzasadnionych przypadkach wymagających wsparcia diagnostycznego lub leczenia konwencjonalnego współpracuję z zespołem specjalistów lekarzy i terapeutów z Gorzowa i Poznania.

Nie ignoruj bólu który jest dla ciebie sygnałem poważnego problemu, z którym spotkał się Twój organizm. Nie oszukuj go tabletkami lub zastrzykami przeciwbólowymi. Znajdź przyczynę tego stanu i postaraj się rozwiązać problem u jego źródła – pozwól że Ci w tym pomogę.

Moim mottem w leczeniu jest: “zwalczanie przyczyny bólu, a nie bólu jako skutku”.

[GABINET] GORZÓW WIELKOPOLSKI

 

Zakres usług

  • Fizjoterapia
  • Terapia manualna
  • Osteopatia

Kontakt

Telefon: (+48) 791 873 397
E-Mail: robert.bralko@ostos.pl

Oceń terapeutę

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.